«سینمای علم» یکی از فعالیت‌های ترویجی خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان است که هدف آن ارائه آثار نمایشی علمی به مخاطبان دانشجویی و دانش‌آموزی است؛ آثاری که تماشای آن منجر به ارتقاء سطح دانش ما درباره علوم پایه خواهد شد.

در سینمای علم، خانه علم تلاش می‌کند به صورت منظم و هر سه هفته یکبار، برخی از بهترین آثار نمایشی علمی، شامل مستند، سخنرانی‌های برجسته و فیلم‌های سینمایی، را در محل آمفی‌تئاتر خانه علم به معرض نمایش مخاطبان دانشجویی و دانش‌آموزان بگذارد.

همچنین، خانه علم تلاش خواهد نمود که این اکران‌ها در انتهای پخش، با یک جلسه نقد و تحلیل علمی توسط صاحب‌نظران مربوطه همراه شود.

سینمای علم، محیطی علمی و در عین حال شاداب برای بحث و تبادل نظر دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید دانشگاه درباره جنبه‌های علمی آثار نمایشی است؛ بحث‌هایی که گاهی دقایقی طولانی به درازا می‌کشد.

اخبار اکران‌های آتی «سینمای علم» را می‌توانید از صفحه اول وبسایت خانه علم دنبال نمایید.

نحوه رزرو بلیط سینمای علم

 

سینمای علم پذیرای حضور مخاطبان دانشجویی و همچنین دانش‌آموزی است.

مخاطبان دانشجویی یا دانش‌آموزی که به صورت انفرادی، یا به همراه خانواده یا دوستان خود قصد حضور در سینمای علم را دارند برای رزرو بلیط سینما به این آدرس یا بخش پیشخوان خدمات وبسایت مراجعه نمایند.

مسئولین مدارس (مدیر، معاون یا دبیران مسئول) نیز می‌توانند با تماس با خانه علم، هماهنگی‌های لازم برای حضور دانش‌آموزان مدرسه خود در اکران‌های سفارشی یا عمومی خانه علم را داشته باشند.

در اکران سفارشی، آنچه اکران خواهد شد به سفارش مسئولین مدارس خواهد بود. مدارس می‌توانند هر محتوایی (فیلم، کارتون، انیمیشن، مستند) که مایل باشند را برای اکران سفارشی انتخاب نمایند.

در صورت تمایل به رزرو سالن سینمای علم برای دانش‌آموزان مدرسه‌ها، با شماره 09377382740 تماس حاصل فرمایید یا در ساعات اداری با دفتر خانه علم، 33155035 تماس بگیرد.

20230813_120203-01

«از دانشگاه فرزندان خود دیدن فرمایید»