• خانه
  • |
  • اخبار
  • |
  • کسب مدال برنز مسابقه متر توسط دو تیم زنجانی

کسب مدال برنز مسابقه متر توسط دو تیم زنجانی

4.3/5 - (6 امتیاز)

مفتخریم به اطلاع برسانیم که بر اساس اعلام شورای خانه‌های ریاضیات ایران، دو تیم پایه هشتم شرکت‌کننده از استان زنجان در مسابقه تیمی ریاضی (متر) سال تحصیلی 1401-1402 موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شده‌اند.

بر این اساس، تیم سه نفره زنجان متشکل از خانم‌ها راشین رستمی، کیمیا محمدی و الینا رزاقی در کنار دیگر تیم سه نفره زنجان متشکل از خانم‌ها ثنا فرزادیان، هستی کریمی و رونیا فضلی در بین تیم‌های برگزیده پایه هشتم قرار گرفتند و موفق به کسب مدال برنز مسابقات شدند.

این دو تیم دانش‌آموزی هر دو از دبیرستان دخترانه فرزانگان 1 زنجان و با تلاش‌های فراوان دبیر محترم ریاضی خود، سرکار خانم فاطمه علیخانی در این دوره از مسابقه متر شرکت کرده بودند.

مرحله سوم و نهایی مسابقه متر در روزهای 14 مرداد 1402 (بخش کتبی) و 4 شهریور 1402 (بخش شفاهی-عملی) به صورت هماهنگ کشوری برگزار شده بود و این دو تیم با حضور در خانه علم به صورت همزمان با همه خانه‌های ریاضیات کشور در این مسابقه شرکت کرده بودند.

خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، ضمن تبریک به این دو تیم و ارج‌نهادن به موفقیت کسب‌شده، برای این دانش‌آموزان پرتلاش و دانش‌پژوه در ادامه مسیر علم‌اندوزیشان آرزوی موفقیت می‌نماید.

پایان خبر

مسابقه تیمی ریاضی (متر)

مسابقه متر یک مسابقه تیمی ریاضی است که بین دانش‌آموزان پایه‌های چهارم تا یازدهم به صورت سالیانه و در سه مرحله برگزار می‌شود. تیم‌های شرکت‌کننده به صورت سه‌نفره هستند. این مسابقه به همت شورای خانه‌های ریاضیات ایران و برای ترویج علوم ریاضی در بین دانش‌آموزان، در گیر کردن معلمان و خانه‌های ریاضیات در طرح سؤال، تقویت کار گروهی در بین دانش‌آموزان و برگزاری کار مشترک بین خانه‌ها، در چارچوب یک آئین نامه مشخص برگزار می‌شود.

جزئیات این مسابقه و نحوه شرکت در آن را در وبسایت خانه ریاضیات اصفهان (اینجا کلیک کنید) بخوانید.

دیپلم افتخار مسابقه تیمی ریاضی برای دو تیم زنجان

تصاویری از برگزاری مرحله سوم مسابقه متر در خانه علم با حضور دو تیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها