مسابقه هفته (5)

5/5 - (3 امتیاز)

خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در نظر دارد به منظور تقویت روحیه جستجوگری و نشاط علمی در بین جامعه دانش‌آموزی و همچنین، ترویج علوم پایه، در طول تابستان ۱۴۰۲ مسابقاتی هفتگی را با عنوان «مسابقه هفته» به شرح زیر برگزار نماید:

 

  • در روز چهارشنبه هر هفته، سوالی از یکی از رشته‌های علوم پایه برای دانش‌آموزان طرح می‌شود و دانش‌آموزان تا چهارشنبه هفته بعد فرصت پاسخ به سوال و ارسال پاسخنامه از طریق وبسایت خانه علم را دارند. اولین پاسخ صحیح، برنده مسابقه خواهد بود.
  • پس از دریافت پاسخنامه‌ها، کمیته علمی خانه علم، برنده هفته را در فضای مجازی و نیز وبسایت خانه علم با درج عکس وی و نیز تصویر پاسخنامه ارسالی ایشان معرفی خواهد نمود و از ایشان برای دریافت جایزه ۲۰۰ هزار تومانی دعوت به عمل خواهد آمد,
  • ارسال پاسخنامه صرفاً از طریق وبسایت خانه علم صورت می‌پذیرد و دانش‌آموز باید علاوه بر ارسال پاسخنامه مکتوب (تصویر پاسخنامه)، در یک فایل ۲-۱ دقیقه‌ای صوتی نیز درباره پاسخ خود توضیح دهید.
  • همه دانش‌آموزان سراسر کشور امکان شرکت در مسابقه هفته را دارند. همچنین، یک فرد، حتی اگر برنده یک هفته باشد، می‌تواند در مسابقات هفته‌های دیگر نیز شرکت کند.
  • پاسخنامه‌هایی که به زبان و نوشتار علمی (مثلاً با نوشتار ریاضی و…) ارسال شوند و نیز تحلیلی و استدلالی باشند، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهند داشت.

مسابقه هفته (5)

فرم ارسال پاسخنامه مسابقه هفته (5)

در صورت نیاز به راهنمایی درباره سوال با شماره 09361659096 تماس بگیرید.

فرم شرکت در مسابقه هفته

ارسال مستندات و پاسخنامه مسابقه هفته

"(الزامی)" indicates required fields

نام و نام‌خانوادگی(الزامی)
کد ملی 10 رقمی خود را به طور صحیح وارد کنید.
تاریخ تولد(الزامی)
نام دبستان یا دبیرستان محل تحصیل خود را به طور کامل و دقیق بنویسید.
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
تصویر برگه پاسخنامه خود را از اینجا بارگذاری نمایید. دقت نمایید حجم فایل کمتر 10 مگابایت باشد. در صورتی که حجم فایل شما بیشتر است در ابتدا با ابزارهای فشرده‌ساز، حجم تصویر را کاهش دهید.
Accepted file types: mp3, mp4, aac, wav, aiff, flac, wma, m4a, Max. file size: 10 MB.
فایل صوتی 1-2 دقیقه‌ای توضیحات خود درباره پاسخ به این سوال را از اینجا بارگذاری نمایید. دقت نمایید حجم فایل کمتر 10 مگابایت باشد. در صورتی که حجم فایل شما بیشتر است در ابتدا با ابزارهای فشرده‌ساز، حجم تصویر را کاهش دهید.
در صورتی تمایل می‌توانید از این کادر نیز برای ارسال پاسخ خود به صورت مکتوب استفاده نمایید.
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
از آنجایی که برندگان مسابقه با عکس خودشان معرفی می‌شوند، توصیه می‌شود این فیلد را با جدیدترین عکس خودتان تکمیل نمایید.
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
در صورتی که برنده مسابقه شوید، ارائه تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی ضروری خواهد شد. بنابراین، توصیه می‌شود در همین مرحله، تصویر صفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری نمایید.

برنده مسابقه

خانم زهرا مؤذن

برای مشاهده پاسخنامه ایشان بر روی علامت ستاره کلیک کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها