برنده مسابقه هفته (10)

5/5 - (13 امتیاز)

خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، با مسرت به اطلاع می‌رساند که برنده مسابقه هفته (10) مشخص گردید. ضمن تبریک به ایشان و آرزوی موفقیت‌های بیشتر در زمینه علم و تحصیل، خانم حدیثه مقدم، دانش‌آموز پایه هشتم از دبیرستان دخترانه حدیث زنجان به عنوان برنده مسابقه هفته (10) معرفی می‌شوند. پاسخنامه ایشان را می‌توانید در تصویر زیر ببینید.

برای مشاهده سوال مسابقه هفته (10) می‌توانید به بخش «تالار علم» وبسایت خانه علم مراجعه نمایید.

پاسخنامه برنده مسابقه هفته (10) - صفحه 1

پاسخنامه برنده مسابقه هفته (10) - صفحه 2

اعلان خاتمه مسابقه هفته در سال 1402

ضمن تشکر از همراهی همه دانش‌آموزان و مخاطبان خانه علم در طول برگزاری 10 شماره‌ی مسابقه هفته، به استحضار می‌رساند که مسابقه هفته (10) آخرین شماره مسابقه هفته در سال 1402 بود.

خرسندیم که با این ده مسابقه توانستیم به وعده خود برای طرح سوالات علمی در طول تابستان 1402 جامه عمل بپوشانیم و استقبال بی‌نظیر شما مخاطبان گرامی، هم موجب خرسندی ما شد و هم انگیزه ما را برای ادامه فعالیت‌های مشابه صد چندان نمود.

در همین راستا، خانه علم تلاش دارد در آینده نزدیک با چالش‌ها و مسابقات علمی جدیدی در خدمت مخاطبان گرامی خود باشد، مسابقاتی که منجر به تقویت روحیه پژوهشگری در نسل‌های نوجوان و جوان کشور شود و آن‌ها را علاقمند به علوم پایه به عنوان زیربنای پیشرفت در همه عرصه‌های علم و فناوری نماید.

به امید دیدار مجدد 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها