• خانه
  • |
  • اخبار
  • |
  • گزارش طرح سفیران علم در دبیرستان پسرانه نوآوران سجاسرود

گزارش طرح سفیران علم در دبیرستان پسرانه نوآوران سجاسرود

5/5 - (1 امتیاز)

خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه در راستای اجرای طرح سفیران علم، و ایفای رسالت اجتماعی خود و ترویج علوم پایه، در تاریخ‌ ۱۰ آبان ۱۴۰۲، میهمان دبیرستان پسرانه نوآوران شهر سجاس بود. شهر سُجاس، از توابع شهرستان خدابنده استان زنجان، و در بخش سجاسرود استان زنجان واقع شده ‌است. دبیرستان دوره اول پسرانه نوآوران سجاس یکی از مدارس اصلی بخش سجاسرود است.

در این برنامه ۱۳۶ دانش‌آموز این دبیرستان در قالب ۴ گروه حضور داشتند. برنامه در ۱۲۰ دقیقه‌ برگزار شد که طی آن چهار گروه مذکور به نوبت به بازدید از ۴ غرفه ریاضی-تفکر، علوم زمین، علوم زیستی و شیمی پرداختند.

در این برنامه، آقایان شهاب ابراهیمی (غرفه علوم زمین)، توحید ملکوتی (شیمی) و سبحان ثمره‌راد (ریاضی-تفکر) و همچنین خانم آیدا بهزادی (علوم زیستی)، تیم اجرایی خانه علم را تشکیل می‌دانند.

خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، از مدیران و مسئولینی که امکان این بازدید را برای کادر اعزامی خانه علم فراهم نمودند، بویژه از مدیر این دبیرستان، جناب آقای اصغر گنج‌خانلو و سایر کادر آموزشی مدرسه، و همچنین مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان و اداره آموزش و پرورش ناحیه سجاسرود که با همکاری کامل، امکان اجرای این برنامه را برای کادر اعزامی خانه علم فراهم نمودند، نهایت تشکر را دارد.

لازم به ذکر است که در سفر کادر اجرایی خانه علم به بخش سجاسرود، جمعی از مسئولین اداره آموزش و پرورش این بخش از جمله رئیس محترم اداره، جناب آقای گنج‌خانی نیز برای دقایقی تیم خانه علم را همراهی نمودند و با مساعدت ایشان، اعضای خانه علم، ناهار را میهمان اداره آموزش و پرورش سجاسرود بودند.

در ادامه گزارشی تصویری از حضور این دانش‌آموزان در غرفه‌های خانه علم ارائه شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها