مسابقه هفته (3) – تابستان 1403

5/5 - (3 امتیاز)

مسابقه هفته - تابستان 1403

استقبال جالب توجه حدود 1700 نفری از مسابقه هفته در تابستان سال گذشته و اثرات مثبت برگزاری آن 10 مسابقه هفتگی در ایجاد انگیزه بین دانش‌آموزان برای پژوهش، ما، مجموعه خانه علم، را بر آن داشت تا مسابقه هفته را در طول تابستان 1403 نیز ادامه دهیم.

خرسندیم به اطلاع عموم، بویژه دانش‌آموزان عزیز سراسر کشور، برسانیم که با مساعدت مدیریت دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و تخصیص جایزه 5 میلیون ریالی برای برنده هر هفته، مسابقه هفته، به مدت 10 هفته در طول این تابستان نیز برگزار خواهد شد و شما دانش‌آموزان مشتاق به کنکاش و پژوهش می‌توانید، هر هفته، دانش خود در زمینه علوم پایه را به چالش بکشید و به دنبال یافتن پاسخ مناسب برای مسابقه هفته باشید.

مسابقه این هفته و فرم ارسال پاسخنامه را می‌توانید در ادامه این مطلب ببینید.

  1. در چهارشنبه هر هفته در طول تابستان 1403، یک سوال علمی در زمینه علوم پایه (ریاضی و علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، زمین‌شناسی) منتشر خواهد شد.
  2. دانش‌آموزان سراسر کشور می‌توانند در مسابقه هفته شرکت کنند. هر فرد می‌تواند، حتی اگر برنده یک هفته شده باشد، در همه یا تعدادی از مسابقات هفتگی شرکت کند.
  3. مهلت پاسخگویی به سوال هر هفته، تا ساعت 20 روز سه‌شنبه هفته بعد از انتشار سوال خواهد بود.
  4. پاسخنامه باید به صورت مکتوب و تشریحی باشد و بیشترین امتیاز را پاسخنامه‌هایی دریافت می‌کنند که به زبان علمی و با ادبیات علمی نگارش یافته باشند و از نظر تحلیلی و استدلالی قوی باشند و جزئیات روش و نگارش علمی در آن‌ها رعایت شده باشد.
  5. دانش‌آموز شرکت‌کننده، باید علاوه بر ارسال پاسخنامه مکتوب (تصویر پاسخنامه)، در یک فایل 5-2 دقیقه‌ای صوتی نیز درباره پاسخ خود توضیح دهد به نحوی که کمیته داوری را متقاعد سازد که فهم درستی از مسئله و روش حل آن داشته است.
  6. برنده مسابقه با درج عکس پرسنلی و پاسخنامه ایشان، در وبسایت و فضای مجازی، به عموم معرفی خواهد شد، بنابراین شرکت‌کنندگان باید علاوه بر فایل پاسخنامه، تصویر پرسنلی باکیفیت خود را نیز در هنگام ارسال پاسخ، بارگذاری نمایند.
  7. ارسال پاسخنامه صرفاً از طریق وبسایت خانه علم صورت می‌پذیرد.
  8. به برنده مسابقه یک کارت هدیه 5 میلیون ریالی اهدا خواهد شد. برای برندگانی که در خارج از شهر زنجان باشند، این مبلغ به حساب اعلامی ایشان واریز خواهد شد.

برنده مسابقه هفته (3)

هنوز مشخص نشده است

با مشخص‌شدن برنده مسابقه این هفته، نام وی در این جعبه درج خواهد شد و شما می‌توانید از طریق دکمه زیر پاسخنامه و تصویر ایشان را ببینید. 

اگر نامی در این جعبه نمی‌بینید، این بدین معنی است که همچنان می‌توانید از طریق فرم زیر در مسابقه شرکت کنید و برنده شوید.

فرم ارسال پاسخنامه مسابقه هفته (3) - تابستان 1403

"(الزامی)" indicates required fields

نام و نام‌خانوادگی(الزامی)
کد ملی 10 رقمی خود را به طور صحیح وارد کنید.
تاریخ تولد(الزامی)
نام دبستان یا دبیرستان محل تحصیل خود را به طور کامل و دقیق بنویسید.
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
تصویر برگه پاسخنامه خود را از اینجا بارگذاری نمایید. دقت نمایید حجم فایل کمتر 10 مگابایت باشد. در صورتی که حجم فایل شما بیشتر است در ابتدا با ابزارهای فشرده‌ساز، حجم تصویر را کاهش دهید.
Accepted file types: mp3, mp4, aac, wav, aiff, flac, wma, m4a, Max. file size: 10 MB.
فایل صوتی 1-2 دقیقه‌ای توضیحات خود درباره پاسخ به این سوال را از اینجا بارگذاری نمایید. دقت نمایید حجم فایل کمتر 10 مگابایت باشد. در صورتی که حجم فایل شما بیشتر است در ابتدا با ابزارهای فشرده‌ساز، حجم تصویر را کاهش دهید.
در صورتی تمایل می‌توانید از این کادر نیز برای ارسال پاسخ خود به صورت مکتوب استفاده نمایید.
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
از آنجایی که برندگان مسابقه با عکس خودشان معرفی می‌شوند، توصیه می‌شود این فیلد را با جدیدترین عکس خودتان تکمیل نمایید.
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
در صورتی که برنده مسابقه شوید، ارائه تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی ضروری خواهد شد. بنابراین، توصیه می‌شود در همین مرحله، تصویر صفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری نمایید.

مهلت باقیمانده به پایان مسابقه

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
مهلت شرکت در مسابقه این هفته به پایان رسید.

درباره سوال مسابقه ابهام یا سؤال دارید؟

سوالات خود را به آدرس ایمیل mohamadi.s@iasbs.ac.ir بفرستید یا در بخش نظرات، در کادر زیر، بنویسید تا کمیته علمی در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها